klimat we Wrocławiu
menuPROFIL DZIAŁALNOŚCI Jesteśmy przedsiębiorstwem działającym w szeroko pojętej branży HVAC, instalacji zapewniającej odczucie komfortu cieplnego w pomieszczeniach, czyli wentylacji, ogrzewania i klimatyzacji.

Zakres naszej działalności obejmuje : projekt, dostawę, montaż i serwis od prostych urządzeń aż po rozbudowane systemy zaawansowane technologicznie.
TEREN DZIAŁANIA Siedzibą firmy jest Ostrów Wielkopolski a obszarem działalności cały kraj. Posiadamy naszych przedstawicieli w Poznaniu, Wrocławiu, Łodzi oraz Warszawie.
JAKOŚĆ Dysponujemy brygadami serwisowo- montażowymi z odpowiednimi kwalifikacjami oraz wyposażonymi w specjalistyczny sprzęt niezbędny do świadczenia usług na najwyższym poziomie.

Urządzenia oraz ich komponenty proponowane przez nas oparte są o najlepsze i najnowocześniejsze technologie istniejące na rynkach europejskich, dlatego bardzo rzadko uczestniczymy w ogłaszanych przetargach gdzie jak wiadomo często głównym wyznacznikiem jest tylko cena.
DOŚWIADCZENIE Przez okres naszej działalności wykonaliśmy wiele udokumentowanych zleceń polegających na zaprojektowaniu, dostarczeniu oraz instalacji układów chłodzących oraz wentylacyjnych
KOMPLEKSOWOŚĆ Oferujemy kompleksowy zakres usług obejmujący konsultacje w zakresie doboru i projektu najbardziej odpowiedniego systemu po jego dostarczenie, zamontowanie oraz regulację.
Jesteśmy z Państwem także w tych mniej przyjemnych sytuacjach, kiedy mają miejsce awarie bądź inne szkody. Możecie liczyć na naszą pomoc związaną z diagnozą usterki oraz jej szybkim usunięciem.
GWARANCJA W większości przypadków posiadamy autoryzację sprzedawcy i serwisu na proponowane urządzenia co oznacza że wszelkie problemy techniczne załatwią Państwo za pomocą jednego kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszą firmą.
CENY Celem firmy COOL SYSTEM jest dostarczanie Klientowi produktu i usługi z najwyższej półki - spełniającego jego wymagania. W związku z tym nasza firma nie rywalizuje wszelkimi sposobami w obniżaniu cen za usługi bądź produkty które posiada w swojej ofercie z całą grupą innych firm o różnorodnej reputacji . COOL SYSTEM to produkty i usługi najwyższej klasy, za dobrą cenę.

Zapewniamy Państwa że spośród wielu marek urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych występujących w Polsce wyselekcjonowaliśmy tylko te najlepsze pod kątem jakości i ceny.


kontakt

COOL - SYSTEM

ul. Wigury 27

63-400 Ostrów Wielkopolski

tel. kom. +48 691 190 677

tel. kom. +48 693 032 076

projekt i wykonanie WEBMOTION

wentylacja we Wrocławiu
klimat w Poznaniu wentylacja w Poznaniu