klimat we Wrocławiu
menu


Klimatyzacja Poznań


Firma COOL SYSTEM k. Poaznania ma przyjemność zaoferować Państwu swoje usługi w zakresie na terenie Poznania i całej Polsce: projektu, dostawy, montażu i serwisu od prostych urządzeń klimatyzacyjnych aż po rozbudowane systemy zaawansowane technologicznie ( klimatyzacja ).

Wszystkie oferowane przez nas produkty posiadają wymagane certyfikaty i aprobaty techniczne oraz atesty higieniczne. W ofercie asortymentowej posiadamy urządzenia renomowanych marek, takich jak : LG, GREE, FUJIAIRE, AUX. Wszystkie systemy niezależnie od marek i modelu cechuje wysoka wydajność oraz nieprzeciętna żywotność.

Jednocześnie pragniemy zapewnić Państwa że spośród wielu marek urządzeń klimatyzacyjnych występujących w Polsce wyselekcjonowaliśmy tylko te najlepsze pod kątem jakości i ceny. Dodatkowo posiadamy umowy z dostawcami gwarantujące pełny dostęp do magazynów z częściami wymiennymi na zaoferowane Państwu klimatyzatory.

W większości przypadków posiadamy autoryzację ( sprzedawcy i serwisu ) na proponowane urządzenia co oznacza że wszelkie problemy techniczne lub sama opieka nad urządzeniami załatwiana jest za pomocą jednego kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszą firmą. Firma Cool System to w pełni profesjonalna i nowoczesna klimatyzacja. Warszawa, Poznań, Wrocław to miasta, w których posiadamy swoich przedstawicieli, którzy z chęcią odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania.Klimatyzatory przypodłogowo – sufitowe dają dużą swobodę w wyborze miejsca ich montażu. Jednostki wewnętrzne mogą być z łatwością umieszczane zarówno przy podłodze jak i pod sufitem.Klimatyzatory ścienne – klimatyzatory te charakteryzują się zwartą i elastyczną obudową , pasującą do każdego wnętrza. Najczęściej stosowane są w mieszkaniach, biurach i sklepach. Klimatyzatory odznaczają się ciekawą stylistyką, niskim poziomem hałasu oraz w pełni zautomatyzowaną pracą urządzenia, sterowanego za pomocą pilota. Klimatyzatory te zapewniają nie tylko chłodzenie, ale również grzanie, a wysokiej jakości filtry powietrza skutecznie usuwają zanieczyszczenia i nieprzyjemne zapachy z pomieszczenia.Klimatyzatory kasetonowe – pozwalają na dyskretny montaż klimatyzatora w przestrzeni sufitu podwieszanego. Na suficie widoczny jest tylko elegancko zaprojektowany panel nawiewny, dzięki któremu powietrze jest równomiernie rozprowadzane we wszystkie strony. Dodatkowo zastosowanie cichych wentylatorów i silników pozwala na wyjątkowo komfortowe użytkowanie. Oprócz funkcji wyboru trybu pracy, temperatury, timera, prędkości nawiewu powietrza działa tez funkcja ruchu żaluzji nawiewnych.Klimatyzatory kanałowe - doskonale sprawdzają się na dużych powierzchniach pomieszczeń. Dzięki możliwości zabudowy jednostki pod sufitem podwieszanym i rozprowadzeniu powietrza kanałami wentylacyjnymi, urządzenie nie jest widoczne dla użytkowników a powietrze może być równomiernie nawiewane w całej objętości pomieszczenia. Łatwy dostęp do konserwacji i czyszczenia filtrów jednostki wewnętrznej sprawia, że serwisowanie urządzenia jest bardzo proste.Klimatyzatory Multi Split – to możliwość podłączenia kilka lub kilkanaście jednostek wewnętrznych do jednego agregatu ( jednostki zewnętrznej ) co doskonale sprawdza się w pomieszczeniach biurowych, hotelowych, pomieszczeniach mieszkalnych, gdzie nie ma miejsca na montaż wielu agregatów zewnętrznych, ze względów estetycznych lub technicznych.


kontakt

COOL - SYSTEM

ul. Wigury 27

63-400 Ostrów Wielkopolski

tel. kom. +48 691 190 677

tel. kom. +48 693 032 076

projekt i wykonanie WEBMOTION

wentylacja we Wrocławiu
klimat w Poznaniu wentylacja w Poznaniu